Безпілотники атакували НПЗ у Калузькій області РФ

Джерело: губернатор Калузької області РФ Владислав Шапша та Telegram-канал Baza

Уночі 10 травня невідомі БпЛА атакували нафтопереробний завод у Калузькій області РФ. На місці атаки виникла пожежа.

За даними губернатора, безпілотники впали на території підприємства у Дзержинському районі.

Нам місце падіння відправили профільні служби для ліквідації пожежі.

Шапша додав, що займання ліквідували, обійшлось без постраждалих.

“Проводиться оцінювання розміру пошкоджень інфраструктури підприємства”, – резюмував він.

Своєю чергою у соцмережах публікують відео з потужною пожежею на НПЗ, яку поцілили БпЛА.

Telegram-канал Baza, посилаючись на очевидців повідомляє, що спершу місцеві житлі чули шум безпілотників, після чого почались вибухи та пожежа у районі місцевого “Першого заводу”.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.

Українські спортсмени, які стануть призерами Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, отримають значні грошові винагороди. Президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт оголосив розмір призових, які були дещо змінені у порівнянні з попередніми літніми Іграми.