Бігус прокоментував відео, на якому співробітники його проєкту вживають наркотики

Джерело: Bihus.Info

Керівник проєкту Bihus.Info Денис Бігус відреагував на відео, на якому його співробітники домовляються про купівлю наркотиків та вживають їх.

За його словами, відео, яке поширилося в мережі, записали невідомі під час новорічного корпоративу команди у заміському комплексі на Київщині.

На корпоратив дехто з операторів приніс “трави” й ще якісь наркотичні речовини. Вони вжили це ввечері.

На цьому, як наголосив Бігус, історія мала б завершитися.

“Але, по-перше, їм прослуховували телефони, де вони обговорюють, що їм треба купити, бо вони без цього корпоратив “не вивезуть”. По-друге, у будиночок, де вони жили, встановили камеру і зняли процес вживання”, – прокоментував він.

Водночас Бігус зауважив, що він “не є відповідальним за те, що роблять дорослі люди за зачиненими дверима вночі”. Утім, йому все-таки доведеться відповідати.

При цьому керівник проєкту додав, що не засуджуватиме нікого за вживання “трави”, але на редакцію чекають кадрові чистки.

“Я не впевнений, що всі мої поточні рішення правильні. Я зараз доволі накручений, приймаю робочі рішення на підставі того, що роблять люди у вільний час. І, користуючись нагодою, – ми шукаємо операторів. Резюме і, вочевидь, довідку від наркологів чи довідку про проходження рехабу скидайте на пошту під цим відео”, – підсумував він.

В описі до відео редакція запевнила, що “команда усвідомлює всю жесть ситуації. Звісно, прослуховування і спостереження були незаконними, а цілі тих, хто записував, зрозумілі. Та це не є виправданням тому, що ми побачили на відео, – а саме вживання заборонених речовин кількома нашими колегами”.

У Bihus.Info повідомили, що частина команди порушила принципи й цінності редакції, наслідком будуть жорсткі кадрові зміни.

“Зазначимо також, що в заголовку відео, яке поширюється, крім неприємної правди є і маніпуляція. Йдеться про буцімто вживання саме журналістами. Це неправда, і з самого відео це видно”, – йдеться в заяві.

Також у редакції зазначили, що всі, хто співпрацює з Bihus.Info, зроблять тести на вживання наркотиків. Про результати глядачів повідомлять у своєму телеграм-каналі.

Юристка та ексзаступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час обговорення закону про мобілізацію та проблеми щодо демобілізації заявила, що військові перед тим як вступати до лав ЗСУ повинні були прочитати конституцію і зрозуміти, що їх не демобілізують до завершення воєнного стану.

У компанії ДТЕК назвали чотири умови, за яких в Україні будуть запроваджені погодинні графіки відключення електроенергії.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.