Бійці «Азову» під час штурму взяли у полон декількох окупантів: серед них – командир мотострілецького полку

Джерело: бригада НГУ “Азов

Бійці 1-го та 2-го батальйонів 12-ї бригади спеціального призначення НГУ “Азов” під час штурмів ворожих позицій взяли в полон 4-ох військовослужбовців армії РФ. Серед них – командир ворожих військ.

Мовиться про командира відділення 228-го мотострілецького полку РФ. Інші полонені окупанти – це бійці рядового складу та представники підрозділу “Шторм-Z”.

Пораненим полоненим окупантами надали необхідну медичну допомогу. хм забезпечено належні умови утримання. Згодом їх передадуть відповідним службам для поповнення обмінного фонду.

12-та бригада спеціального призначення НГУ “Азов” закликала всіх військовослужбовців РФ здаватись у полон задля збереження власного життя та можливості потрапити до своїх рідних.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.