Бійці ССО взяли в полон покинутого військами РФ росіянина
Джерело: пресслужба ССО
Під час розвідки військові ССО помітили залишеного напризволяще російського солдата. Оборонці за допомогою дрону запропонували ворогу здатися у полон, тим самим залишитися в живих.
Оператори Сил спеціальних операцій помітили на місцевості противника. Як виявилося, його з “товаришем” було поранено місяцем раніше. Оператори ССО за допомогою скиду з безпілотника запропонували окупанту здатися в полон. Зауважується, що солдат РФ без сумнівів склав зброю та прослідував за українським безпілотником.
Росіянина, що добровільно поповнив обмінний фонд війська РФ залишили напризволяще, без води та харчів. Крім того, забрали усі засоби зв’язку. Інший військовий РФ помер від отриманих поранень.
Зрозумівши, що “своїх все таки кидають”, боєць РФ записав прощальне відео, яке потрапило до рук українських військових. Воїни ССО дали йому шанс на життя, яким окупант скористався. Здавайтеся, поки є можливість! – зазначили в описі до оприлюдненого відео.
Зауважимо, нещодавно воїни Десантно-штурмових військ ЗСУ спільно з суміжними підрозділами Сил оборони взяли у полон 27 російських військових в Курській області РФ. Серед них є офіцери, сержанти та солдати з мотострілецьких підрозділів, морської піхоти, повітряно-десантних військ та інших військових частин, представники різних регіонів Росії, а також тимчасово окупованого міста Севастополь.
Тоді як бійці 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” узяли в полон російського окупанта, який виявився вихідцем із національної меншини Росії – народу ескімосів.
- У районі Куп’янська військовослужбовці Десантно-штурмових військ захопили в полон громадянина Італії, який брав участь у бойових діях на стороні Росії. Він вступив до лав армії добровільно.
- Двоє десантників 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади взяли в полон 14 російських окупантів.
- За повідомленням розвідки Південної Кореї, перший солдат КНДР, якого ЗСУ взяли у полон на Курщині, помер унаслідок ускладнення ран.
- Бійці 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу повідомили, що до них у полон здався громадянин Єгипту, який воював проти України на боці військ РФ.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.