Біллі Айліш, Нікі Мінаж та інші закликали припинити використання ШІ в музиці

Джерело: BBC News

200 артистів, серед яких Біллі Айліш і Нікі Мінаж, у спільному листі закликали припинити використання штучного інтелекту (ШІ) у музичній індустрії.

Зазначимо, що технологічні гіганти, зокрема YouTube, випробували інструменти штучного інтелекту для створення музики.

“Ми повинні захищатися від хижацького використання штучного інтелекту для крадіжки голосів і образів артистів”, – зазначили в листі.

Артисти закликали технологічні фірми взяти на себе зобов’язання не розробляти інструменти ШІ для створення музики, “які підривають або замінюють людську майстерність авторів пісень і художників або відмовляють нам у справедливій винагороді за нашу роботу”.

У відкритому листі, організованому агітаційною групою Artists’ Rights Alliance, митці зазначають, що ШІ “порушить наші права та знецінить права художників”, якщо його використовуватимуть безвідповідально.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.

Британські розвідники прокоментували скандал з Тимуром Івановим – заступником глави міноборони РФ – якого звинувачують у хабарництві.