Більшість американців не знають, у чому звинувачують Трампа – опитування

Джерело: The Hill

Результати опитування, проведеного YouGov, свідчать, що значна частина респондентів не обізнана про злочини, за якими експрезиденту США Дональду Трампу висунуто звинувачення.

Зокрема, коли їх попросили вказати, у яких злочинах, на їхню думку, звинувачено Трампа, 58% відповіли, що звинувачення стосуються того, що він нібито “забрав секретні документи з Білого дому та перешкоджав спробам їх повернути”.

Тоді як із обвинуваченнями Трампа у спробі зірвати затвердження результатів президентських виборів 2020 року знайомі лише близько половини американців, які взяли участь в опитуванні.

Водночас більше половини американських виборців заявили, що якби експрезидента засудили за “серйозний злочин”, це було б “справедливим результатом”.

Такої думки дотримуються 51% респондентів, натомість 38% переконані, що такий вирок був би несправедливим, і вони сприймають його як політичний тиск.

При цьому більше половини – 53%, певні, що якщо Трампа засудять за такий злочин, йому не можна дозволяти знову бути президентом, у порівнянні з 37%, які мають протилежну точку зору.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.