Біля Нідерландів сталася пожежа на судні, яке перевозило 3 тисячі автівок: є загиблий та постраждалі

Джерело: NOS.

Неподалік від узбережжя Нідерландів на вантажному судні Fremantle Highway сталася пожежа. На ньому перевозили 3 тисячі автівок.

Фото: NOS.NL

Судно прямувало з німецького Бремергафена до Порт-Саїда в Єгипті. Утім воно загорілося у Північному морі, за приблизно 30 км від нідерландського острова Амеланд.

Ймовірно, пожежа сталася через загоряння в одному з 25 електромобілів. Вогонь швидко перекинувся на інші авто.

На борту перебували 23 людини, з них семеро зістрибнули з судна, після чого їх врятували. Решту екіпажу евакуювали гелікоптером. Внаслідок цього є загиблий та декілька поранених.

Спершу члени екіпажу намагалися самостійно загасити пожежу, проте вогонь поширювався дуже швидко. За цієї ж причини берегова охорона не висадила рятувальників на судно. Вогонь намагалися ліквідувати з рятувальних суден, щоб не дати Fremantle Highway піти на дно.

Фото: NOS.NL

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.