Біля Сан-Франциско з рейок зійшов міський поїзд із пасажирами: є постраждалі

Джерело: The Hill

На західному узбережжі США, неподалік Сан-Франциско, зійшов з рейок і зайнявся міський поїзд, унаслідок чого постраждало 9 осіб.

“Одразу після того, як поїзд Bay Area Rapid Transit (BART) вирушив зі станції Орінда в напрямку станції Лафайєтт, два передніх вагони зійшли з колії”,- йдеться в повідомленні.

За даними видання, пасажири були евакуйовані, а пожежники швидко загасили вогонь. Дев’ятеро людей були доставлені до лікарні з легкими травмами.

Варто зауважити, що інцидент стався напередодні, однак про нього стало відомо лише зараз. Розслідування триває.

Нині рух на залізничній лінії відновлений.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.