Bitcoin досяг нового історичного максимуму
Джерело: Reuters
Ціна біткоїн сягнула нового історичного максимуму — 111 862 долари, що на 3,3% вище порівняно з рівнем закриття ринків 21 травня.
Зростання криптовалюти пов’язане з фінансовою нестабільністю у США та слабкими результатами аукціону американських держоблігацій. Ці фактори спричинили падіння долара до двотижневого мінімуму — на 0,5% до 142 єн, найнижчого рівня з 7 травня.
На тлі таких коливань інвестори почали шукати альтернативу традиційним американським активам, що, зокрема, сприяло зростанню попиту на біткоїн.
Ціни на золото також демонструють зростання: вартість унції піднялася до $3 325, що є майже двотижневим максимумом. Це на приблизно $175 вище, ніж рекордний рівень, зафіксований у квітні.
“Біткойн швидко наближається до позначки 112 тисяч доларів і продається на новому рекордному рівні, оскільки зростають надії на те, що регулювання криптовалют незабаром буде прийнято”, – зазначив Джим Рід, глобальний керівник відділу макроекономічних та тематичних досліджень Deutsche Bank.
- Криптовалютна біржа Binance у травні 2025 року стала жертвою хакерської атаки.
- Новий криптопроєкт American Bitcoin, який підтримують двоє старших синів президента США Дональда Трампа, планує злиття з Gryphon Digital Mining і подальший вихід на біржу Nasdaq.
Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.