РФ легалізує привласнення «безгосподарного» житла на тимчасово окупованих територіях – ЦПД

Джерело: Центр протидії дезінформації (ЦПД)

Російська влада офіційно дозволила окупантам привласнювати майно українців на тимчасово окупованих територіях.

20 жовтня урядова комісія РФ схвалила ініціативу Мінбуду, яка дозволяє визнавати “безгосподарне майно” державною власністю в окупованих районах Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Йдеться про квартири, будинки та приміщення, у яких нібито “неможливо встановити власника” або “відсутні документи”. Тепер такі об’єкти офіційно передаватимуть окупаційним адміністраціям чи “новим мешканцям” – військовим, піліціянтам, чиновникам і вчителям, яких РФ завозить у регіони.

Як повідомляють у ЦПД, раніше подібне захоплення майна відбувалося через регіональні “постанови” або рішення псевдосудів за мовчазної згоди Москви. Тепер же Кремль легалізує це мародерство на федеральному рівні.

“Рішення москви лише підтверджує, що відчуження “безгосподарної” нерухомості є елементом цілеспрямованої політики витіснення українського населення з ТОТ і заселення цих регіонів лояльними до кремля громадянами росії”, – наголосили у ЦПД.

Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.

Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.

Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.