Бізнес, що готовий інвестувати в Україну понад €12 млн, отримає податкові пільги – Шмигаль
Джерело: Денис Шмигаль у Telegram
Другого лютого уряд ухвалив постанову, яка покращує механізм державної підтримки великих інвестиційних проєктів.
Відтак, український та іноземний бізнес, який готовий інвестувати більш ніж 12 мільйонів євро та створювати нові робочі місця, отримає максимальну підтримку та спеціальні умови. Це і податкові пільги, і регуляторні послаблення, і підтримка на рівні реалізації проєкту.
“Сьогоднішня постанова стосується нового підходу до підготовки техніко-економічного обґрунтування інвестиційного проєкту. Ми прибираємо та спрощуємо низку положень, зокрема про необхідність економічного аналізу, про перегляд соціальної оцінки проєктів, а також послаблюємо вимоги щодо фінансової спроможності заявника”, — зазначив прем’єр-міністр.
Глава уряду наголосив, що все це має на меті запустити більше інвестиційних проєктів, які створять більше робочих місць, посилять громади та економіку.
“Одне із ключових завдань в економічній сфері на цей рік — збільшення іноземних інвестицій в Україну. Для цього працюємо з партнерами. Для цього запустили страхування воєнних ризиків. Постійно покращуємо умови для інвестиційних проєктів”, — підкреслив Денис Шмигаль.
- П’ятий президент України та лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко запропонував “План невідкладних дій для захисту інвестицій і бізнес-клімату в Україні”.
- Працівники ДБР спільно з ДСР Нацполіції затримали на кордоні з Польщею бізнесмена Ігоря Мазепу, якого звинувачують нібито в організації схеми протиправного заволодіння землями, на яких розташовані гідротехнічні споруди критичної інфраструктури – Київської ГЕС.
- Війна Росії проти України, яка призвела до знищення низки промислових активів, позбавила українських бізнесменів колишнього впливу та багатства.
У першій половині 2025 року дефіцит бюджету Російської Федерації сягнув 3,69 трильйона рублів (46,89 мільярда доларів), або 1,7% ВВП. Це відповідає рівню, котрий російський уряд передбачив на весь рік.
7 липня уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з використанням хімічної зброї під час повномасштабної війни проти України. До санкційного списку внесли двох російських громадян та одну установу.
7 липня під час патрулювання високогірної ділянки українсько-румунського кордону військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” Мукачівського загону виявили тіло невідомого чоловіка.
Керівник Центру вивчення окупації, колишній радник мера міста Петро Андрющенко повідомив, що у тимчасово окупованому Маріуполі окупанти зводять масштабний секретний об’єкт поблизу нової об’їзної дороги.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав становище національних меншин в Україні “спільною проблемою” Росії та Угорщини та закликав Будапешт до спільних дій.