Бізнесмен Гринкевич, який постачав неякісний одяг ЗСУ, постане перед судом – ДБР

Джерело: Державне бюро розслідувань/Telegram

Державне бюро розслідувань передало до суду справу бізнесмена, який намагався дати хабар у сумі 500 тисяч доларів одному з керівників ДБР. Досудове розслідування завершили ще в травні цього року.

Правоохоронці не вказують прізвища фігуранта, проте з матеріалів справи очевидно, що мова йде про Ігоря Гринкевича.

“До суду направлено обвинувальний акт відносно львівського бізнесмена, який пропонував 500 тисяч доларів США одному із керівників Головного слідчого управління ДБР. Гроші призначались за сприяння у поверненні вилученого майна, а також закриття кримінального провадження відносно підконтрольних йому компаній – одних із найбільших постачальників Міністерства оборони”, – зазначили в ДБР.

Коли бізнесмен дізнався про розслідування щодо оборудок із закупівлею одягу та білизни для ЗСУ, вирішив заздалегідь уникнути кримінальної відповідальності.

Гринкевич домовився про зустріч із працівником ДБР у ресторані, де передав сумку з грішми. Після цього його негайно затримали працівники бюро.

Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Загалом Ігорю Гринкевичу повідомили про дві підозри:

Перша – за спробу дати хабар у розмірі 500 тис. доларів одному з керівників ДБР, за що йому загрожує до 8 років за ґратами.

Друга – за постачання неякісного одягу для ЗСУ. Це завдало бюджету збитків майже на мільярд гривень. За це йому загрожує до 12 років ув’язнення.

  • 22 січня в Одесі затримали Романа Гринкевича – сина львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, котрий є фігурантом справи про закупівлі Міністерства оборони.
  • 17 січня художниця Соня Морозюк заявила про розірвання стосунків та заручин із сином Ігоря Гринкевича Романом. Ігорю Гринкевичу повідомили про підозру у справі про завдання збитків державі на майже мільярд гривень.

Грецькі острови, як Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають серйозну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.

У Лондоні за підозрою у вбивстві підлітка у дитячій зоні парку затримали шістьох осіб.

Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.