Блейк Лайвлі та Джіджі Хадід прийшли на прем‘єру «Дедпула і Росомахи» в тематичних образах

Джерело: People
Американська акторка Блейк Лайвлі та модель Джіджі Хадід відвідали прем’єру фільму “Дедпул і Росомаха” в Нью-Йорку в образах, схожих на форму головних героїв кінострічки.
Зокрема Блейк надихнулася образом Дедпула та з’явилася в бордовому костюмі з візерунками та відкритими плечима, натомість Джіджі відтворила образ Росомахи, обравши комплект з топу та спідниці з низькою посадкою від Miu Miu.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел
Вони також сфотографувалися разом із Раяном Рейнольдсом та Г`ю Джекманом — акторами кінострічки.

Фото з відкритих джерел
Довідка. “Дедпул і Росомаха” — американський супергеройський фільм, заснований на коміксах Marvel. У новій частині головні герої планують змінити історію Всесвіту, в якому живуть. Прем’єра фільму в українських кінотеатрах відбудеться 25 липня.
- У фільмі “Дедпул та Росомаха”, який невдовзі з’явиться у кінотеатрах світу, глядачі зможуть побачити нового героя – Догпула, якого зіграв “найпотворніший собака Великої Британії”.
В Японії американський турист у стані алкогольного сп’яніння проник до старовинного храму Сьоден Ейген-ін у Кіото та завдав шкоди історичній споруді, якій понад сім століть.
Весільна сукня нареченої Джеффа Безоса Лорен Санчес, яку до останнього тримали в таємниці, виявилась роботою модного дому Dolce & Gabbana. Дизайнери створили вбрання з високим коміром, оздоблене 180 ґудзиками з шовкового шифону. Це офіційно підтвердили в модному домі, представивши образ як “втілення елегантності з італійським акцентом”.
Уранці 28 червня до Києва прибув Президент Польщі Анджей Дуда. Про це повідомив заступник голови Офісу Президента, очільник МЗС Андрій Сибіга.
Шість громадян США затримали в Південній Кореї за спробу відправити до Північної Кореї 1600 пластикових пляшок, наповнених рисом, мініатюрними Бібліями, однодоларовими купюрами та USB-флешками. Інцидент стався на острові Кванхва, що розташований поблизу кордону з КНДР.
Після гучного анонсу Trump Mobile та золотого смартфона T1, який нібито мав бути “виготовлений у США”, сайт компанії більше не містить жодних згадок про американське походження пристрою. Замість прямої обіцянки тепер фігурують розмиті формулювання на кшталт “створений з урахуванням американських цінностей” та “за участі американських рук”.