Блогер із США зібрав найбільшу колекцію банок з-під енергетиків

Джерело: Книга Рекордів Гіннеса

Американський блогер Джоел Спірс, відомий під ніком CaffeineMan, встановив світовий рекорд за кількістю зібраних банок з-під енергетичних напоїв. Його колекція на момент фіксації досягла 1019 бляшанок, що підтверджено Книгою рекордів Гіннеса. Згодом Спірс збільшив кількість екземплярів ще на сотню.

Фото: Книга рекордів Гіннеса

50-річний колекціонер і оглядач енергетиків активно ділиться своїм захопленням на YouTube-каналі, де у нього майже 50 тисяч підписників. Він публікує огляди різних енергетичних напоїв, а також освітні відео про їхній вплив на здоров’я, допустимий рівень споживання кофеїну та його ефекти. Спірс споживає 1-2 енергетики щодня, що є частиною його експертної діяльності.

Свою колекцію Джоел поповнює не тільки завдяки придбаним зразкам, але й через співпрацю з виробниками, які надсилають йому продукцію для оглядів. Унікальні банки він також отримує від прихильників з різних країн.

Фото: Книга рекордів Гіннеса

Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Леммі заявив, що курс зовнішньої політики країни, включно з підтримкою України та відновленням відносин із ЄС, залишиться незмінним навіть після відставки прем’єра Кіра Стармера і призначення нового очільника уряду.

Ексрадник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон визнав провину у справі про незаконне зберігання секретної інформації та уклав угоду зі слідством, яка може дозволити йому уникнути тюремного ув’язнення.

Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.

Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.

Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.