Близько 30 БпЛА атакували низку російських регіонів

Джерело: пресслужба міноборони РФ

Російське оборонне відомство поінформувало про ймовірне “знищення” 29 безпілотників у ніч на 15 вересня. Низка російських регіонів зазнали атаки дронів.

Так, у міноборони РФ інформують, що засобами ППО “знищено” двадцять дев’ять українських безпілотних літальних апаратів, з яких: п’ятнадцять збито над територією Брянської області; п’ять – над Курською областю; чотири – над Смоленською областю; два — над Орловською областю та по одному — над територіями Білгородської, Калузької та Ростовської областей.

У пресслужбі додали, що Збройні сили України використовували дрони літакового типу.

За словами губернатора Брянської області Олександра Богомаза, внаслідок “падіння уламків” ніхто не постраждав, руйнувань немає. Аналогічні заяви зробила влада Смоленської, Ростовської та Калузької областей РФ.

  • У ніч на 1 вересня безпілотники атакували Конаківську ГРЕС у Тверській області, Росія. На місці удару зайнялася масштабна пожежа.
  • Уночі 22 серпня безпілотники атакували Росію, зокрема аеродром “Мариновка” у Волгоградській області. Місцеві мешканці повідомляють про вибухи.
  • 16 серпня Головне управління розвідки атакувало дронами російську авіабазу “Саваслейка”, знищивши три літаки та пошкодивши ще п’ять.
  • Уночі 10 травня невідомі БпЛА атакували нафтопереробний завод у Калузькій області РФ. На місці атаки виникла пожежа.

Запаси зброї та іншого військового обладнання у Пентагону скорочуються, тому обсяги пакетів військової допомоги Україні упродовж останніх місяців стали меншими.

18 вересня глава МЗС Андрій Сибіга провів зустріч з прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо у Братиславі. Сторони зокрема обговорили співпрацю між державами.

Міжнародний валютний фонд відклав поновлення консультацій з урядом Росії після звернення європейських країн, що співпраця з агресором посилить пропаганду Кремля.

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що план перемоги вже повністю готовий. У своєму вечірньому зверненні він зазначив, що всі пункти, ключові акценти та необхідні додатки з деталями до плану вже опрацьовані.

18 вересня міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас представив інформацію про додаткову військову підтримку України на закритому засіданні Комітету Сейму з питань національної безпеки і оборони.