Брітні Спірс заявила, що ніколи не повернеться в музичну індустрію

Джерело: Брітні Спірс/Instagram

Американська співачка Брітні Спірс відкинула чутки про випуск нового альбому, які поширились у ЗМІ.

“Нехай буде зрозуміло: більшість новин – це просто брехня! Постійно говорять, що я звертаюсь до різних людей, щоб записати новий альбом. Але я ніколи не повернусь до музичної індустрії!” – написала артистка.

Також вона додала, що пише пісні для власного задоволення та для інших музикантів.

“За останні два роки я створила понад 20 треків для інших артистів. Я автор-привид, і мені це щиро подобається”, – розповіла Спірс.

Водночас виконавиця спростувала чутки про те, що її мемуари “Жінка в мені” були випущені без її згоди та незаконно. Зокрема вона наголосила, що це “дивні чутки”.

21 квітня переважна більшість сербів на півночі Косово бойкотували місцевий референдум стосовно того, чи слід усунути мерів-албанців чотирьох муніципалітетів, чиє призначення призвело до хвилі протистоянь минулого року.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…