Британська розвідка оцінила важливість завдання ударів ЗСУ в глибокий тил Росії

Джерело: Міноборони Великої Британії

У розвідці Сполученого Королівства розповіли про важливість завдання ударів українськими військами у глибокий тил РФ задля “дестабілізації ситуації серед росіян”.

“Досить ймовірно, що керівництво повітряно-космічних сил Росії перебуває під сильним тиском для покращення протиповітряної оборони над західною частиною Росії. В останні місяці збільшився діапазон загроз, які проникають вглиб Росії”, – йдеться у повідомленні.

На думку аналітиків, “завдання ударів вглиб Росії є стратегічно важливим, оскільки президент Володимир Путін майже напевно здійснив вторгнення в Україну з припущенням, що воно матиме малий прямий вплив на росіян”.

При цьому у розвідці зауважили, що під тиск особливо потрапить начальник штабу повітряно-космічних сил РФ, генерал-полковника Віктор Афзалов.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.