Британські розвідники відповіли, чому бомби з літаків РФ падають на російську територію
Джерело: міноборони Великої Британії
У британській розвідці прокоментували випадки, коли російські бомби, якими окупанти атакують Україну, падають на російській території.
Зокрема такий випадок стався 4 травня: російський винищувач випадково скинув ФАБ-500 по житловому районі Бєлгорода.
Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков підтвердив, що на вулиці Раздобаркіна стався вибух, внаслідок якого пошкоджено 30 будинків, 10 автівок, а 5 осіб зазнали поранень. Водночас про причину вибуху він не повідомив.
Розвідники зауважили, що це не перший такий випадок. Зокрема 18 лютого ФАБ-250 скинули на населений пункт Солоти (Бєлгородська область). Тоді довелось евакуювати 150 мешканців.
У ЗМІ допускають, що подібні випадки є регулярними. Лише на Бєлгородську область за березень та квітень випадково впало 20 боєприпасів.
“Ці приклади свідчать про нездатність Росії успішно застосовувати свої боєприпаси по намічених цілях. Подібні помилки мають руйнівні та летальні наслідки для населення Росії!”, – резюмували фахівці.
- 2 травня президент Володимир Зеленський повідомив, що лише за квітень російські війська застосували понад 300 ракет різних типів, майже 300 “шахедів” і більше ніж 3200 керованих авіабомб проти України.
Президент США Дональд Трамп заявив, що до його приходу до влади Америка була на межі падіння. У зв’язку з цим, він хоче, щоб його запам’ятали як людину, яка врятувала Сполучені Штати.
За оцінками аналітиків, російські комбіновані атаками дронами і ракетами спрямовані на підрив морального духу українців.
13 липня відзначається Всесвітній день рому, Міжнародний день головоломки та Всесвітній день року. За церковним календарем вшановують пам’ять святого преподобного Стефана Савваїта.
За даними синоптиків у неділю, 13 липня, частину країни очікує негода.
Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.