Британський банк Hsbc завершив продаж російського бізнесу

Джерело: Reuters

Банк Великої Британії HSBC продав російський підрозділ “Експобанку” за нерозкриту комісію після двох років переговорів.

За даними агенції, вихід HSBC з російської території очікувався з лютого, коли президент РФ Володимир Путін погодився на продаж активів приватному “Експобанку”.

Представник HSBC підтвердив, що банк передав право власності на бізнес російському кредитору.

Зазначається, що банк Hsbc вперше оголосив у червні 2022 року про свою згоду продати 100% акцій російського підрозділу “Експобанку”.

Указ 2022 року забороняє інвесторам із “недружніх” країн – тих, які запровадили санкції проти Росії за війну проти України, – продавати акції ключових енергетичних проектів та банків без явного схвалення президента, йдеться в матеріалі.

У заяві “Експобанку” вказано, що підрозділ продовжить працювати, але під новою, невказаною назвою.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.