Букви стали партнерами Europe Civil Security – міжнародного форуму про цивільну безпеку та досвід України

21-22 травня 2025 року у Варшаві відбудеться міжнародний форум Europe Civil Security, присвячений сучасним викликам безпеки. Букви доєдналися до команди, ставши інформаційними партнерами події.
Europe Civil Security стане платформою для обміну досвідом між Україною та країнами ЄС у сфері реагування на надзвичайні ситуації та впровадження інноваційних рішень.
На форумі будуть представлені успішні приклади реалізації безпекових проєктів у громадах: створення центрів безпеки, механізми оперативного реагування на загрози, інтеграція інноваційних технологій для захисту критичної інфраструктури та підтримки життєво важливих сфер.
Відбудуться панельні дискусії з питань цивільного захисту, пожежної безпеки, систем моніторингу та оповіщення про небезпеку, реагування на надзвичайні ситуації.
Ключові теми:
- Побудова цілісної системи цивільного захисту як ключового елементу безпекової архітектури
- Створення безпечного та захищеного середовища для населення громад
- Цивільний захист у дії: кращі практики для безпеки громад
- Формування стійких життєвих навичок безпеки у дітей та дорослих
- Навчання в умовах гібридної війни: інноваційні рішення в освіті
Europe Civil Security об’єднає Служби цивільного захисту країн-членів ЄС, Асоціації органів місцевого самоврядування країн ЄС, міжнародних партнерів та донорів, представників центральних органів влади, територіальних громад, громадських організацій, експертів галузі.
Форум також стане платформою для нетворкінгу, обміну досвідом та налагодження партнерства з провідними європейськими експертами, представниками міжнародних фондів та організацій. Це можливість для територіальних громад презентувати свої проєкти, що сприяють створенню безпечного середовища та залучити ресурси для реалізації.
Організатором заходу виступає Державна служба України з надзвичайних ситуацій у партнерстві з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» в рамках проєкту, що реалізується за підтримки Європейської комісії в межах Європейського Механізму цивільного захисту (UCPM).
Захід проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Локація: WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI (Варшава, Польща)
Реєстрація за посиланням: https://eucivilsecurity.ticketforevent.com
Деталі за посиланням: https://security.kyiv.ua/
З питань участі:
+38 (063) 221-06-94 (з питань участі у форумі)
+38 (066) 763-70-54 (з питань відвідування)
Запрошуємо підписатися на сторінки Департаменту цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги ЄС (EU’s Civil Protection and Humanitarian Aid Operations department):
🔹Facebook: https://www.facebook.com/EUinEmergencies
🔹Twitter: https://twitter.com/
🔹Instagram: https://instagram.com/eu_echo
🔹Flickr: http://www.flickr.com/eu_echo
🔹YouTube: http://www.youtube.com/user/HumanitarianAidECHO
🔹Blog: https://civil-protection-humanitarian-aid.ec.europa.eu/news-stories/stories_en
#EUCivilProtection
У розвідці США вважають, що президент Росії Володимир Путін сприймає війну в Україні як екзистенційну боротьбу проти Заходу. Він впевнений у своїй перемозі та готовий вести бойові дії щонайменше до кінця 2025 року. Про це йдеться у щорічному звіті “Оцінка глобальних загроз — 2025”, підготовленому Управлінням воєнної розвідки США (DIA) для Конгресу станом на 11 травня 2025 року.
В суботу, 24 травня, з російського полону повернули 307 українських захисників в межах другого етапу обміну “1000 на 1000”.
Україна та Росія провели перший етап масштабного обміну полоненими за домовленістю у форматі “1000 на 1000”. Додому повернулися 270 українських захисників та 120 цивільних.
Після атаки українських безпілотників на російські аеропорти, яка викликала безсилу злобу російської влади та інфантильне здивування “простих росіян” “А нас-то за что?”, президент Росії знову заговорив про створення так званих “буферних зон”, які нібито мали б відгородити росіян від війни, яку вони самі почали, підтримують і яка повертається до них. А на ділі – допомогти Путіну захопити ще трохи українських територій у війні на виснаження.
У ніч на 23 травня підрозділи Сили оборони уразили завод одного з найбільших виробників хімічних джерел струму в Росії у місті Єлець Липецької області.