ChatGPT запровадив обмеження на генерацію зображень через високе навантаження

Джерело: Сем Альтман/X

Голова OpenAI Сем Альтман прокоментував велику популярність генерацій зображень через ChatGPT, зауваживши, що оновленою функцією користуються все більше людей. Однак, з огляду на великий попит та навантаження на графічні процесори, компанія змушена запровадити тимчасові обмеження на кількість генерацій зображень.

Це дуже весело — бачити, як люди люблять зображення в ChatGPT. Разом з тим, наші графічні процесори практично “плавляться”, — зазначив Альтман. — Тому ми вирішили ввести тимчасові ліміти на використання цієї функції, поки працюємо над підвищенням ефективності. Сподіваємося, що це не займе багато часу, — додав він.

Також, для безплатної версії ChatGPT запровадять обмеження на три генерації на день. Зауважується, що такий крок дозволить зберегти баланс між доступністю та ефективністю сервісу.

Раніше ми повідомили, що OpenAI представила нову функцію генерації зображень на базі моделі GPT-4o, доступну для користувачів ChatGPT. Функція стане стандартною для всіх версій ChatGPT, і дозволяє створювати високоякісні зображення без необхідності окремого вибору моделі, як це було з DALL-E.

Генерація зображень на основі GPT-4o відрізняється від попередніх версій завдяки покращеній здатності точніше відтворювати текст, логотипи та інші складні елементи. Завдяки великій мультимодальній моделі, GPT-4o також може працювати з текстом, зображеннями, аудіо і відео, що дозволяє створювати зображення з різними об’єктами та сценаріями за допомогою лише одного запиту.

Нова функція також дозволяє редагувати завантажені зображення, створюючи нові варіанти, використовуючи наявні зображення як візуальні натхнення.

Оскільки GPT-4o є “омніомодальною” моделлю, що працює з текстом, зображенням, аудіо та відео, вона здатна краще розуміти промпти користувачів, коли потрібно створити кілька об’єктів на зображенні.

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що де-юре визнання російського контролю над Кримом може стати “бомбою уповільненої дії”.

У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.

У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.

У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.

Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.