Через похолодання рівень споживання електроенергії зріс – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”

Сьогодні, 12 березня, через похолодання рівень споживання електроенергії дещо зріс, одначе дефіциту в енергосистемі не передбачається.

Відтак, станом на 10:00 споживання зросло майже на 9% у порівнянні з тим же часом 11 березня. Вчора вечірній максимум споживання був на 2,4% вищим, ніж у попередній робочий день. Причина зростання – похолодання на 4°C та щільна хмарність, яка впливає на зниження виробітку СЕС.

Вчора в енергосистемі в денні години був зафіксований профіцит (надлишок) електроенергії. На запит “Укренерго” було активовано аварійну допомогу від оператора енергосистеми Польщі PSE. З 10:30 до 14:00 PSE викуповував надлишки української електроенергії загальним обсягом 1488 МВт*год.

Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, достатньо для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Дефіцит в енергосистемі не прогнозується.

Експорт: протягом доби в Словаччину, Угорщину, Польщу, Румунію та Молдову. Загальний обсяг 6 446 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 450 МВт.

Імпорт: у ранкові та вечірні години зі Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 1 692 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 350 МВт.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.