Через посилення спеки споживання електроенергії продовжує стрімко зростати – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Через підвищення температури повітря та масове використання кондиціонерів рівень споживання електроенергії продовжує стрімко зростати.

В “Укренерго” пояснили, що енергосистема може безпечно працювати тільки, якщо в ній витримується баланс: споживання електроенергії дорівнює виробництву електроенергії.

“Проста рівність, але підтримувати її складно. Особливо в ці вихідні. Споживання через посилення спеки й масове використання кондиціонерів стрімко зростає, тож на такий же обсяг має зростати й виробництво”, – повідомили в компанії.

А також зазначили, що електростанціям зараз складно збільшити потужність, тому що значна кількість блоків ремонтується та готується до посиленої роботи взимку.

В “Укренерго” закликали українців допомогти енергосистемі пройти цей складний період й економно споживати електроенергію, особливо у пікові години з 16:00 до 23:00.

Зокрема, у компанії дали декілька порад:

  • Кондиціонер краще замінити на більш економний вентилятор. Якщо це неможливо, то охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С.
  • Потужні електроприлади необхідно вимикати або користуватися ними по черзі.

“Такі прості дії значно зменшать навантаження на енергосистему. А енергетики зможуть краще підготуватися до зими”, – резюмували в “Укренерго”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.