Через посилення спеки споживання електроенергії продовжує стрімко зростати – «Укренерго»
Джерело: “Укренерго”.
Через підвищення температури повітря та масове використання кондиціонерів рівень споживання електроенергії продовжує стрімко зростати.
В “Укренерго” пояснили, що енергосистема може безпечно працювати тільки, якщо в ній витримується баланс: споживання електроенергії дорівнює виробництву електроенергії.
“Проста рівність, але підтримувати її складно. Особливо в ці вихідні. Споживання через посилення спеки й масове використання кондиціонерів стрімко зростає, тож на такий же обсяг має зростати й виробництво”, – повідомили в компанії.
А також зазначили, що електростанціям зараз складно збільшити потужність, тому що значна кількість блоків ремонтується та готується до посиленої роботи взимку.
В “Укренерго” закликали українців допомогти енергосистемі пройти цей складний період й економно споживати електроенергію, особливо у пікові години з 16:00 до 23:00.
Зокрема, у компанії дали декілька порад:
- Кондиціонер краще замінити на більш економний вентилятор. Якщо це неможливо, то охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С.
- Потужні електроприлади необхідно вимикати або користуватися ними по черзі.
“Такі прості дії значно зменшать навантаження на енергосистему. А енергетики зможуть краще підготуватися до зими”, – резюмували в “Укренерго”.
- За даними синоптиків у суботу, 5 серпня, по всій Україні очікується спекотна погода. На заході України випадуть короткочасні дощі.
- Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у серпні не прогнозується застосування графіків аварійних відключень, навіть попри те, що цей місяць буде важким для енергосистеми.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.