Через російські обстріли та негоду є знеструмлення у кількох областях – Міненерго
Джерело: Міненерго
За даними Міненерго, в Україні зафіксовані знеструмлення у кількох областях. Причина – російські атаки та негода.
Зокрема через бойові дії та обстріли енергетичної інфраструктури без світла частина споживачів на Дніпропетровщині, Донеччині, Запоріжжі, Сумщині, Чернігівщині та Харківщині.
“Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово”.
Водночас через негоду без електропостачання близько 30 населених пунктів на Київщині, Полтавщині та Чернігівщині. Фахівці працюють над відновленням електропостачання.
Застосування обмежень сьогодні не прогнозується, водночас споживачів закликають ощадливо використовувати електроенергію протягом всієї доби. Це допомагає знизити навантаження на систему.
- Значна частина Сумщини залишилася без електропостачання через російські обстріли та негоду.
Під час обміну 5 червня з російського полону повернули залізничника Донецької залізниці Євгена Реброва.
У Лос-Анджелесі вбили 81-річного актора Джеймса Генді, відомого за ролями у фільмах “Топ Ґан: Меверік” та “Джуманджі”.
У п’ятницю, 5 червня, російські окупанти атакували автозаправний комплекс (АЗК) мережі OKKO в селі Посад-Покровське Херсонської області.
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо планує обговорити з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн питання фінансової компенсації за обладнання, передане Україні.
У Солом’янському районі Києва внаслідок ДТП загинули двоє поліціянтів – Дмитро Бондарчук та Денис Будченко. На момент аварії обоє були при виконанні службових обов’язків.