Через вторгнення в Україну в РФ погіршився стан медицини – британська розвідка

Джерело: Міноборони Великої Британії

Цивільне населення Росії, ймовірно, відчуває на собі вплив війни РФ проти України, зокрема у сфері охорони здоров’я.

Російські ЗМІ повідомляють, що населенню країни важко отримати доступ до медичних послуг по всій країні. Також вказується на дефіцит медичних препаратів, у тому числі антибіотиків широкого спектру дії.

“Війна, ймовірно, робить значний внесок у цю ситуацію, оскільки лікарні лікують поранених. Уряд (РФ – ред.) також змушений скорочувати штат цивільних медичних установ по всій країні через нестачу медичного персоналу та фінансові труднощі”, – йдеться у звіті.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.