Чоловік, який харчувався у McDonald’s щодня, відсвяткував своє 100-річчя

Джерело: WDTV

Зан Вайт із Західної Вірджинії, який служив під час Другої світової війни, відсвяткував своє 100-річчя в McDonald’s.

Він розповів, що снідав у McDonald’s в Елкінсі майже щодня протягом 36 років і часто обідає там зі своїми друзями.

Сам Вайт не впевнений, чому прожив так довго, але не планує змінювати свої звички, коли стане ще старшим.

“Я приїжджаю сюди 36 років, я не можу зараз зупинитися”, — прокоментував чоловік.

За даними видання, Вайт служив ремонтником радарів під час Другої світової війни. Усе своє життя він прожив в Елкінсі, неподалік від кордону штату з Мерілендом і Вірджинією.

“Я бачив Зана практично щоранку протягом 24 років, які я працюю. Це радість бачити його щоранку, це одне з найважливіших моментів мого дня”, — сказав Марк Годвін, керівник відділу McDonald’s.

Головне управління розвідки попередило, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.