Чоловік, який харчувався у McDonald’s щодня, відсвяткував своє 100-річчя

Джерело: WDTV

Зан Вайт із Західної Вірджинії, який служив під час Другої світової війни, відсвяткував своє 100-річчя в McDonald’s.

Він розповів, що снідав у McDonald’s в Елкінсі майже щодня протягом 36 років і часто обідає там зі своїми друзями.

Сам Вайт не впевнений, чому прожив так довго, але не планує змінювати свої звички, коли стане ще старшим.

“Я приїжджаю сюди 36 років, я не можу зараз зупинитися”, — прокоментував чоловік.

За даними видання, Вайт служив ремонтником радарів під час Другої світової війни. Усе своє життя він прожив в Елкінсі, неподалік від кордону штату з Мерілендом і Вірджинією.

“Я бачив Зана практично щоранку протягом 24 років, які я працюю. Це радість бачити його щоранку, це одне з найважливіших моментів мого дня”, — сказав Марк Годвін, керівник відділу McDonald’s.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.