Чи вплине нічна атака росіян по заходу України на відключення світла — «Укренерго»

Джерело: телемарафон

Попри нічну атаку на енергооб’єкти на заході України, графіки відключень електроенергії залишаться без змін, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

Кудрицький наголосив, що ситуація з електропостачанням є стабільною в усіх регіонах. Винятком є прифронтові зони, де через постійні обстріли споживачі можуть залишатися без світла внаслідок пошкодження мереж.

“І це також стосується західного регіону, де буквально кілька годин тому росіяни здійснили досить серйозну атаку на об’єкт “Укренерго”. Але навіть попри пошкодження, які були завдані, ми не плануємо в західному регіоні міняти якимось чином графік”, — зазначив він.

Він також додав, що ситуація з енергоживленням є однаковою в західних, південних, центральних і східних регіонах.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.