Coca-Cola і Starbucks подали заявку про захист своїх торгових марок у Росії, – росЗМІ
Джерело: Reuters
Coca-Cola і Starbucks подали заявку на перереєстрацію своїх торгових марок у Росії, щоб захистити свої права інтелектуальної власності після виходу з РФ, повідомляє російська газета “Ведомости”.
У виданні, з посиланням на документи Роспатенту, заявили, що у квітні Coca-Cola подала три заявки на товарні знаки.
“Активи інтелектуальної власності мають високу цінність і важливість для компанії Coca-Cola, і ми постійно вживаємо заходів для покращення та зміцнення цих активів у всьому світі. Наші заявки в Росії призначені для збереження наших прав на товарні знаки”, – сказав представник Coca-Cola у заяві для Reuters.
Наприкінці травня Starbucks подала в Росії вісім подібних заявок.
“Starbucks регулярно подає заявки на торгові марки по всьому світу, щоб захистити свій бренд”, – сказав представник компанії, що базується в Сіетлі.
Starbucks завершила продаж в РФ у червні 2023 року, однак покупці відкрили мережу під назвою Stars Coffee.
Coca-Cola офіційно припинила продажі в Росії своїх ключових брендів Coca-Cola, Sprite і Fanta. Однак їхній колишній підрозділ в РФ перейменували в Multon Partners і продають продукт під назвою “Добра кола”.
Інші західні фірми, такі як шведський меблевий гігант IKEA, подали подібні запити на торговельну марку в Росії після закриття свого бізнесу.
- Компанія Starbucks, яка пішла з російського ринку, подала в “Роспатент” наприкінці травня вісім заявок на реєстрацію товарних знаків. Усі заявки стосуються кави та кавових напоїв.
- В РФ власник ресторану та прокремлівський репер заволоділи російськими ресторанними активами Domino’s Pizza після виходу бренду з країни.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.
14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.
У низці приватних переговорів з командою Дональда Трампа трансатлантичні партнери висловили аргументи на користь продовження підтримки України. У результаті, союзники заявили, що нова адміністрація США не стане змушувати Київ до передчасних переговорів з Росією.