ЦАХАЛ пообіцяв увійти до Сектору Гази – CNN

Джерело: CNN

Начальник штабу Герці Галеві запевнив, що армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) готова увійти до сектору Гази та розпочати там операцію зі знищення бойовиків ХАМАСу.

“Ми зайдемо в Сектор Гази. Ми розпочнемо виконання оперативного та професійного завдання зі знищення оперативників та інфраструктури ХАМАС”, – повідомив він.

За словами Галеві, коли ЦАХАЛ увійде до Гази, вони “братимуть до уваги події, які сталися 7 жовтня”, коли ХАМАС напав на Ізраїль.

“Усі можливості ЦАХАЛу будуть із вами під час цього маневру. Будьте сміливими, з таким мисленням, будьте дуже рішучими та додавайте своїм солдатам впевненості”, – сказав Галеві, звертаючись до Армії оборони.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.