«Це абсолютно обурливо»: Кейт Вінслет розповіла про бодішеймінг у часи виходу «Титаніка»

Джерело: The Guardian

Американська акторка Кейт Вінслет поділилася спогадами про те, як у часи виходу фільму “Титанік” вона зазнавала критики через свою фігуру.

Під час шоу 60 Minutes Вінслет переглянула архівні кадри з церемонії “Золотого глобуса” 1998 року, де вона з’явилася на червоній доріжці в мереживній сукні. У відео чути слова інтерв’юера, який заявив, що акторка виглядає “наче розплавленою і влитою в сукню”, додавши, що їй варто було обрати наряд “на два розміри більший”.

“Це абсолютно обурливо. Якою людиною треба бути, щоб сказати таке молодій акторці, яка лише шукає свій шлях?” – обурилася Вінслет.

Акторка зізналася, що подібні коментарі були звичною практикою того часу. Вона розповіла, що, хоча публічно не відповідала на такі зауваження, у приватних розмовах давала їм відсіч.

“Я їм усе сказала. Я сказала: “Я сподіваюся, це вас переслідуватиме”. Це був важливий момент не лише для мене, а й для всіх, хто зазнавав такого рівня знущань. Це було жахливо”, – наголосила Вінслет.

За словами знаменитості, особисті зауваження переслідували її протягом усієї кар’єри. Зокрема, у багатьох її стрічках люди сприймали її зовнішність як невідповідну стандартам індустрії.

“Люди казали: “О, ви були такою сміливою в цій ролі. Ви не наносили макіяж. У вас були зморшки”. Але ж ми не кажемо чоловікам: “О, ти такий сміливий для цієї ролі. Ти відростив бороду”. Ні. Ми цього не кажемо. Це не сміливість, це просто виконання ролі”, – зазначила Вінслет.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.