«Це лише початок»: Нетаньяху про удари по секторі Гази

Джерело: The Times of Israel

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху виступив з короткою заявою щодо атаки ЦАХАЛу по секторі Гази. За словами політика, вони триватимуть до повного знищення палестинського угруповання ХАМАС.

“Сьогодні всі знають, що ми боремося за батьківщину, і ми боремося, як леви. Ми всі об’єднані”, – сказав Нетаньяху.

Він додав, що Ізраїль отримує величезну міжнародну підтримку.

“Ми ніколи не забудемо тих звірств, які чинили наші вороги і ніколи не пробачимо. І ми ніколи не дозволимо світу чи будь-кому забути ці жорстокості, яких не чинили єврейському народу багато десятиліть. Ми б’ємо по наших ворогах з безпрецедентною силою, але наголошую: це лише початок”, – наголосив прем’єр Ізраїлю.

Він резюмував, що вороги Ізраїлю лише почали платити ціну за свої злочини.

Нетаньяху додав, що не розповідатиме про подальші кроки країни, але “це лише початок”.

“Ми знищимо ХАМАС і переможемо. Це займе час, але ми закінчимо цю війну сильнішими, ніж будь-коли”, – заявив Нетаньяху.

  • Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявило, що цінує заяву Росії, яка засудила обстріли сектора Гази Ізраїлем і вітає “невтомні зусилля РФ” зупинити ці атаки.
  • Армія оборони Ізраїлю заявила, що вбила високопоставленого члена ХАМАС під час нічного авіаудару по сектору Газа.

Україна постала перед серйозною проблемою забезпечення електроенергією, оскільки РФ  посилюють атаки на електростанції, що негативно впливає на виробництво зброї. Це стало відомо під час спроби країни стримати просування російських військ.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.