«Це невеликі кошти»: Юрій Горбунов прокоментував виділення 33,6 млн гривень на знімання серіалу «СМТ Інгулець»

Джерело: Instagram Юрія Горбунова

Український актор та телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, заявив, що 33,6 млн гривень державних коштів на 24 епізоди серіалу – “це не дуже великі кошти”.

У своєму відеозверненні Горбунов зауважив, що навіть у час війни важливо знімати комедійні серіали.

За словами Горбунова, від початку війни вони дали сотні концертів для ЗСУ, під час яких він зрозумів, що військові хочуть “позитиву та гумору”.

“Як вони реагують на анекдоти, на веселі історії. Тому я точно знаю, що гумор зараз потрібен. А ще РФ просто зараз виділяє мільярди доларів на інформаційну, культурну війну з нами. Вони знімають сотні фільмів, серіалів, мультфільмів, в яких пропагують “русскій мір”, – пояснив шоумен.

Україні, своєю чергою, на його думку зараз немає чим відповісти.

“Держава оголосила конкурс, на який ми відреагували. Продакшен, який в Україні, який знімає для українців. Багато хто повтікали за кордон, ми на місці. Ми працюємо”, – додав він.

Також за словами актора, більш як 33 мільйони гривень для знімання 24 епізодів серіалу – це невелика сума.

Юрій Горбунов пообіцяв створити продукт, який надихатиме.

“Коли держава пропонує фінансування для створення контенту для інформаційної війни, то відповідь на цю пропозицію та роблення всього можливого для гідної відповіді росіянам є патріотичним обов’язком його та колег”, – сказав він.

Що передувало?

Державний телеканал FREEДОМ замовив створення серіалу з робочою назвою “СМТ Інгулець”. Вартість замовлення – 33 600 000 гривень, а переможцем тендеру стало ТОВ “Прототип Продакшн”, яким володіє український актор, телеведучий, шоумен Юрій Горбунов.

Своєю чергою, нардеп від “Євросолідарності” Микола Княжицький вважає, що прототипом для майбутнього серіалу, ймовірно, став український аграрій Олександр Поворознюк.

За даними синоптиків у середу, 9 жовтня, в Україні сухо та тепло.

Президент України Володимир Зеленський публічно підтвердив основні вимоги Києва стосовно припинення війни, зокрема повне виведення російських військ з окупованої території та членство України в НАТО. Цього тижня глава Української держави знову виключив “торг” щодо українського суверенітету чи території. За словами посадовців, близьких до НАТО, Зеленський, можливо, готується прийняти більш гнучкий підхід щодо умов переговорів з Росією та закінчити війну.

Санкції Євросоюзу за повномасштабну війну проти України відчутно вдарили по лісовій промисловості Росії: у 2024 році російські виробники продадуть за кордон близько 20,7 млн кубометрів пиломатеріалів, або на 32% менше, ніж експортувалося в 2021 році. Це випливає із розрахунків консалтингової компанії Strategy Partners.

Рада ЄС розробила нові рамки для обмежувальних заходів у відповідь на дестабілізуючі дії Росії за кордоном.

Другий саміт миру щодо України не відбудеться у листопаді, повідомила радниця глави Офісу президента Дарія Зарівна.