Церемонію нагородження премії «Оскар» подивилися 19,5 мільйона глядачів

Джерело: Variety

Цьогорічну церемонію вручення кінопремії “Оскар” переглянули 19,5 мільйона глядачів телеканалу ABC, що є найбільшим показником за останні 4 роки.

“Трансляція 2024 року стала найпопулярнішою церемонією вручення “Оскару” з 2020 року і ознаменувала зростання глядацьких симпатій третій рік поспіль”, – йдеться в повідомленні.

Згідно зі швидкими національними рейтингами США, трансляцію церемонії нагородження “Оскарів” у неділю з 19:00 до 22:29 за східноєвропейським часом подивилися 19,5 мільйона глядачів.

Тоді як в минулому році під час вручення кінопремії зібралися біля екранів 18,8 мільйона глядачів. Тобто загальна кількість глядачів шоу зросла трохи більше ніж на 4%.

Примітно, що найменше глядачів церемонії було зафіксовано у 2021 році, під час пандемії, коли трансляцію подивилися 10,4 мільйона людей.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.