«Цьому не місце на стадіоні»: УЄФА забороняє приносити фото загиблих героїв на матчі

Джерело: Чемпіон

УЄФА забороняє українським уболівальникам приносити на стадіон фотографії загиблих на війні українських воїнів. Про це повідомив офіцер з безпеки збірної України Андрій Таран.

“За день до матчу у нас відбуваються організаційні наради, на яких УЄФА розповідає, що українська сторона звернулася з такими-то питаннями. Мовляв, ми погоджуємо це, а це – ні. Перед виїздом до Штутгарта ми написали листа УЄФА з проханням погодити деякі позиції. Чекаємо відповіді,” – зазначив він.

Таран підкреслив, що політичні гасла та будь-які прояви агресії на стадіоні є категорично забороненими. Проте, часто під цю категорію потрапляють безневинні речі.

“Пам’ятаю, як свого часу УЄФА заборонив банер, на якому були намальовані козаки з шаблями. Зараз в Україні йде війна, є загиблі герої. УЄФА забороняє приходити на стадіон з їхніми фото. Вони вважають, що цьому не місце на стадіоні”, – сказав офіцер з безпеки.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.