Далекобійників мають право забирати до ТЦК безпосередньо з кордону, – Закарпатський ТЦК
Джерело: Закарпатський ОТЦК та СП/Facebook
У Закарпатському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки заявили, що далекобійників мають право забирати в військкомати безпосередньо з кордону.
Відтак, зазначається, що під час огляду документів на контрольно-пропускних пунктах не завжди є змога перевірити на місці всі військово-облікові дані. Це пов’язано з тим, що громадяни завчасно не подбали про наявність при собі військово-облікових документів. Саме тому в таких випадках військовозобов’язаним пропонують проїхати в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки для уточнення даних.
Водночас у ТЦК наголосили, що вантажівка залишається під наглядом представників правоохоронних органів.
“Якщо громадянин вважає, що він не підлягає мобілізації, то йому потрібно мати при собі відповідні військово-облікові документи з відмітками, які підтверджують його законні права на відстрочку, що передбачені в статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, або з відміткою про зняття з військового обліку. Або документ про належним чином оформлене бронювання. Також наголошуємо, що система “Шлях” не має нічого спільного з військовим обліком”, – зазначили у Закарпатському ТЦК.
А також закликали самостійно і вчасно оновлювати свої військо-облікові дані.
- Новий мобілізаційний закон запроваджує ще один документ, який може отримати громадянин від ТЦК – вимогу, яку не варто плутати з повісткою.
- На думку журналістів The New York Times, президент України Володимир Зеленський, ймовірно, змінив долі тисяч українських чоловіків, коли підписав закон про зниження призовного віку з 27 до 25 років цього місяця, більш ніж через два роки після початку повномасштабного вторгнення Росії.
- 16 квітня президент України Володимир Зеленський підписав проєкт закону щодо мобілізації під номером 10449.
Росія та Іран планують укласти договір про стратегічне партнерство за кілька днів до інавгурації обраного 47-м президентом США Дональда Трампа, 20 січня. Договір замінить угоду 2002 року, що передбачає співпрацю в енергетиці, транспорті та сільському господарстві.
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов запалює першу свічку на ханукії, виготовленій з уламків ворожих ракет і дронів, скерованих Росією по Україні.
У Генеральному штабі поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 25 грудня. З початку доби відбулося 211 бойових зіткнень.
Глава Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що внаслідок ворожої ракетної атаки 25 грудня у Дніпрі пошкоджені дитячі садочки та школи, а також приватні будинки.
У вечір Різдва у ГУР вшанували подвиг розвідників-диверсантів, котрі серед перших перенесли війну на територію ворога, — воїнів підрозділу “Братство” у складі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України — Максима “Непийпива” Михайлова, Тараса “Тарасія” Карпюка, Юрія “Святошу” Горовця, Богдана “Аполлона” Лягова.