ДБР наклало арешт на головний офіс мережі медичних лабораторій «Сінево»

Джерело: пресслужба “Сінево”/Facebook

У пресслужбі мережі медичних лабораторій “Сінево” заявили, що Державне бюро розслідувань арештувало будівлю головного офісу і центральної лабораторії у Києві.

У компанії зазначили, що невдовзі будуть змушені зупинити діяльність у цій будівлі, що призведе до повної зупинки роботи мережі лабораторій в Україні.

“Внаслідок безпідставного та протизаконного арешту, накладеного ДБР на будівлю головного офісу і центральної лабораторії “Сінево” в Києві, невдовзі компанія буде змушена припинити діяльність у цій будівлі. А це призведе до повної зупинки роботи мережі лабораторій “Сінево” в Україні”, – йдеться у заяві компанії.

У “Сінево” зазначили, що через незаконний арешт без послуг сучасної лабораторної діагностики залишаться близько 300 тисяч пацієнтів щомісяця. Зокрема й ті, хто обслуговується мережею “Сінево” на безоплатній основі: пацієнти за програмою медгарантій НСЗУ, бійці Сил ТрО ЗСУ, пацієнти інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, пацієнти центру протезування та реабілітації Superhumans Center та інші.

“Внаслідок протиправних дій ДБР, бюджет країни, що воює втратить сотні мільйонів гривень податків і зборів (за 2023 рік ми сплатили більш ніж 310 млн грн), більше ніж 2300 співробітників компанії стануть безробітними, а інвестиційному іміджу України буде завдано непоправної шкоди”, – пояснили у компанії.

Відтак закликали ДБР та органи влади до якнайшвидшого вирішення питання у правовому полі, та скасування незаконного арешту будівлі лабораторії: “Лише прямий і відвертий діалог влади з бізнесом допоможе зупинити беззаконня і знайти рішення на користь країни і добробуту її громадян”.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.