Де Ніро, Imagine Dragons, Емма Томпсон: понад 30 світових зірок висловили підтримку Україні

Джерело: Sky News

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

У відео знялись актори Роберт Де Ніро, Марк Гемілл, Емма Томпсон, Джаред Падалекі, Вігго Мортенсен, Міша Коллінз та Гіларі Свенк, гурт Imagine Dragons, британський комік і письменник Стівен Фрай, вокаліст рок-гурту “U2” Боно і фронтмен Bring Me The Horizon Олівер Сайксом, українські спортсмени Олександр Зінченко, Андрій Шевченко, Олександр Усик та інші.

“Ви не лише відстоюєте себе та свою прекрасну країну, ви відстоюєте демократію та свободу для світу. Бо якщо військовий злочинець Путін досягне успіху у своєму незаконному та аморальному вторгненні в Україну, жодна країна не буде в безпеці”, – сказав Де Ніро. 

Відео створено платформою UNITED24.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.