Депутата Рівненської облради викрили у незаконному збагаченні на мільйони доларів

Джерело: Офіс генпрокурора

Депутата Рівненської облради – заступника директора регіонального лісового офісу ДП “Ліси України” затримали за фактом незаконного збагачення.

За даними слідства, посадовець, будучи депутатом обласної ради, незаконно збагатився на мільйони доларів США.

Правоохоронці провели обшуки за місцем його проживання та роботи, а також у близьких родичів і наближених осіб. Виявлено та вилучено грошові кошти в національній та іноземній валюті на загальну суму майже 150 млн грн, ювелірні вироби, золоті злитки, зброю, три елітні автомобілі та інше майно.

Також посадовець володіє земельними ділянками у Рівному, зареєстрованими на наближених до нього осіб, на яких організував будівництво котеджів.

Зображення: Офіс генпрокурора

Затриманому вручено письмове повідомлення про підозру, підписане заступником генерального прокурора.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Польсько-американська літературознавиця, славістка, професорка Університету Райса в Г’юстоні, редакторка журналу Sarmatian Review Ева Томпсон пояснила, чи може мистецтво бути за щось винним, чи змінилося сприйняття російської культури за минулі 24 роки  і чому необхідно поширювати правдиву історію.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.