Державний оператор тилу оголосив нові процедури на закупівлю харчів для ЗСУ

Джерело: Міноборони

Виконуючи рішення Шостого апеляційного адміністративного суду, Державний оператор тилу оголосив нові процедури на закупівлю харчування для Збройних сил України.

Згідно з рішенням суду, з вимог до постачальників  виключено, зокрема, норми щодо: 

  • заборони участі в торгах тих постачальників, які не виконали свої зобов’язання перед Міністерством оборони України у 2022 – 2023 роках;
  • наявності щонайменше 15 складів для гарантування безпекових вимог.

Зараз ключова задача Державного оператора тилу – забезпечити безперервність постачання продуктів харчування для військових у другому кварталі 2024 року.

Підвищення керованості, підзвітності та прозорості процесів досягатиметься за рахунок ІТ-системи для збору заявок на постачання продуктів харчування військовим частинам, розробленою командою держпідприємства.

“Перерви у постачанні через ситуацію зі скасуванням торгів не буде”, – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, повідомив, що за тиждень з 18 по 24 липня підрозділи РЕБ зірвали майже 8 тисяч завдань ворога із застосування розвідувальних БпЛА та FPV-дронів.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 26 липня, від початку доби по всій лінії фронту кількість бойових зіткнень збільшилась до 107.

Румунія заявила, що виявила на своїй території фрагменти російських безпілотників, проте в НАТО стверджують, що не бачать ознак навмисного нападу на територію Альянсу.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко привіз українським захисникам на Харківщину нову партію техніки, зокрема дрони, системи радіоелектронної боротьби, командно-штабні машини та техніку для будівництва фортифікацій.

Протягом дня, 26 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 69 вибухів.