Держпідприємство «Олімпійський спортцентр «Конча-Заспа» замовив ремонт їдальні за ₴88 млн

Джерело: Prozorro

Державне підприємство “Олімпійський навчально-спортивний центр “Конча-Заспа” оголосило тендер на суму понад 88 мільйонів гривень на реконструкцію своєї їдальні.

Згідно з умовами тендеру, на ремонт будівлі їдальні замовник готовий витратити 88 млн 388 тис. 900 гривень. Заклад розташований у Голосіївському районі Києва, на Столичному шосе, 19. Аукціон з пошуку підрядника вже відбувся із позначкою “Коригування”.

Переможцем тендеру на реконструкцію їдальні, яка також включає розширення приміщень, стало ТОВ “КБК”. Підрядник зобов’язаний виконати роботи до 31 жовтня 2024 року.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

25 лютого в Україні відзначають 153 роки від дня народження письменниці Лесі Українки.