Для проведення опитування щодо корупції в Україні НАЗК виділило понад 1,7 млн грн

Джерело: Prozorro

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виділило для проведення стандартного опитування щодо корупції в Україні понад 1,7 мільйона гривень.

В тендері UA-2023-09-20-007167-a перемогла компанія ТОВ “ІНФО САПІЄНС” з пропозицією 1 727 904 грн. Зазначимо, що це єдине підприємство, яке подало пропозицію за цим тендером.

Очікувана вартість НАЗК становила 1 740 700 грн.

Згідно з тендерною документацією, опитування проводилось по всіх території України (окрім тимчасово окупованих територій та зони бойових дій) з жовтня по грудень 2023 року.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.