До 45 зросла кількість постраждалих унаслідок нічного ракетного обстрілу Запоріжжя
Джерело: Іван Федоров
У Запоріжжі знову зросла кількість постраждалих внаслідок нічного ракетного удару російських окупантів по місту.
За останніми даними, у місті постраждало 45 осіб, щонайменше 22 поранених – зокрема двомісячна дитина – госпіталізовані.
Серед поранених також четверо рятувальників та енергетики, які потрапили під удар, коли ліквідовували наслідки атаки “шахедів” на енергооб’єкт Запоріжжя.
Кількість загиблих не змінилась – одна людина, 47-річний чоловік.
Унаслідок удару зруйновано одну багатоповерхівку, ще 30 пошкоджені. Також понівечені приватні нежитлові приміщення у двох районах.
До ракетної атаки росіяни двічі атакували Запоріжжя “шахедами”. За повідомленням глави Запорізької ОВА Івана Федорова, безпілотниками окупанти знищили один з енергетичних об’єктів міста.
- Уночі 23 січня російські окупанти атакували безпілотниками Київську область. Обійшлось без влучань, однак є наслідки через падіння збитих БпЛА.
Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.
Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.
В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.
Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.
В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.