До 45 зросла кількість постраждалих унаслідок нічного ракетного обстрілу Запоріжжя
Джерело: Іван Федоров
У Запоріжжі знову зросла кількість постраждалих внаслідок нічного ракетного удару російських окупантів по місту.
За останніми даними, у місті постраждало 45 осіб, щонайменше 22 поранених – зокрема двомісячна дитина – госпіталізовані.
Серед поранених також четверо рятувальників та енергетики, які потрапили під удар, коли ліквідовували наслідки атаки “шахедів” на енергооб’єкт Запоріжжя.
Кількість загиблих не змінилась – одна людина, 47-річний чоловік.
Унаслідок удару зруйновано одну багатоповерхівку, ще 30 пошкоджені. Також понівечені приватні нежитлові приміщення у двох районах.
До ракетної атаки росіяни двічі атакували Запоріжжя “шахедами”. За повідомленням глави Запорізької ОВА Івана Федорова, безпілотниками окупанти знищили один з енергетичних об’єктів міста.
- Уночі 23 січня російські окупанти атакували безпілотниками Київську область. Обійшлось без влучань, однак є наслідки через падіння збитих БпЛА.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності