До 45 зросла кількість постраждалих унаслідок нічного ракетного обстрілу Запоріжжя
Джерело: Іван Федоров
У Запоріжжі знову зросла кількість постраждалих внаслідок нічного ракетного удару російських окупантів по місту.
За останніми даними, у місті постраждало 45 осіб, щонайменше 22 поранених – зокрема двомісячна дитина – госпіталізовані.
Серед поранених також четверо рятувальників та енергетики, які потрапили під удар, коли ліквідовували наслідки атаки “шахедів” на енергооб’єкт Запоріжжя.
Кількість загиблих не змінилась – одна людина, 47-річний чоловік.
Унаслідок удару зруйновано одну багатоповерхівку, ще 30 пошкоджені. Також понівечені приватні нежитлові приміщення у двох районах.
До ракетної атаки росіяни двічі атакували Запоріжжя “шахедами”. За повідомленням глави Запорізької ОВА Івана Федорова, безпілотниками окупанти знищили один з енергетичних об’єктів міста.
- Уночі 23 січня російські окупанти атакували безпілотниками Київську область. Обійшлось без влучань, однак є наслідки через падіння збитих БпЛА.
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.
Препарати групи GLP-1, які широко застосовуються для лікування ожиріння та діабету, можуть мати додатковий вплив на репродуктивне здоров’я.
За прогнозом синоптикині Наталки Діденко у п’ятницю, 26 червня, в Україні очікується спекотна погода.
У ніч на 25 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку об’єктів російських окупантів, серед яких нафтобаза, мости та радіолокаційний комплекс “Скала-М”.
З магазину програм App Store зникли одразу кілька сервісів російського холдингу VK, зокрема “Дзен”, VK Video, VK Music, VK Месенджер, Mail, VK Знайомства та “Однокласники”.