До 45 зросла кількість постраждалих унаслідок нічного ракетного обстрілу Запоріжжя

Джерело: Іван Федоров

У Запоріжжі знову зросла кількість постраждалих внаслідок нічного ракетного удару російських окупантів по місту.

За останніми даними, у місті постраждало 45 осіб, щонайменше 22 поранених – зокрема двомісячна дитина – госпіталізовані.

Серед поранених також четверо рятувальників та енергетики, які потрапили під удар, коли ліквідовували наслідки атаки “шахедів” на енергооб’єкт Запоріжжя.

Кількість загиблих не змінилась – одна людина, 47-річний чоловік.

Унаслідок удару зруйновано одну багатоповерхівку, ще 30 пошкоджені. Також понівечені приватні нежитлові приміщення у двох районах.

До ракетної атаки росіяни двічі атакували Запоріжжя “шахедами”. За повідомленням глави Запорізької ОВА Івана Федорова, безпілотниками окупанти знищили один з енергетичних об’єктів міста.

Колишньому народному депутату від забороненої нині партії “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – у публічних закликах до зміни меж території України та виправдовуванні збройної агресії РФ.

24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.

У Нідерландах вперше після зміни законодавства в результаті евтаназії померла дитина молодше 12 років.

Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.

Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.