До Чехії екстрадували шістьох іноземців, які були учасниками шахрайського call центру

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Шістьох іноземців, які організовували та забезпечували діяльність масштабного міжнародного call центру в Одесі, Україна екстрадувала до Чехії з метою їх подальшого притягнення до кримінальної відповідальності. 

Фото: Офіс Генерального прокурора

Згідно зі слідством, з вересня 2022 року група осіб, до складу якої входили громадяни України та іноземці, телефонували громадянам Чехії та представлялися технічною підтримкою Чеського народного банку. Вони переконували людей нібито захистити скомпрометований обліковий запис і для збереження коштів перевести їх на інших банківський рахунок, які правопорушники заздалегідь підготували.

Вони ошукали потерпілих на загальну суму понад 5,5 млн грн, а в Чехії задокументовано випадки шахрайства на понад 20 млн чеських крон.

Розпочато кримінальні провадження правоохоронними органами України та Чеської Республіки. Також зараз вирішується питання щодо видачі (екстрадиції) ще однієї особи.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.