До Києва прибув глава польського уряду Туск

Джерело: канцелярія прем’єр-міністра РП у соцмережі X

Зранку 22 січня стало відомо, що до України прибув глава польського уряду Дональд Туск. Він приїхав до Києва.

“Прем’єр-міністр Дональд Туск розпочинає візит до Києва, де він зустрінеться з Президентом Володимиром Зеленський та Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем”, — йдеться у повідомленні.

Фото: канцелярія прем’єр-міністра РП

Візит Туска було анонсовано раніше. Очікується, що сторони порушать питання блокади кордону з Україною.

Глава польського уряду заявляв, що для нього разом з президентом Польщі Анджеєм Дудою “ситуація в Україні та на фронті є питанням №1 для польської безпеки”.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.