До України іде холодний атмосферний фронт – синоптикиня Діденко

Джерело: Наталка Діденко

Найближчими днями – 20 та 21 червня – до України прийде холодний атмосферний фронт, а відтак температура повітря знизиться.

Відтак, завтра у більшості областей очікується +15…+21 градус, лише на півдні від +20 до +25 градусів.

Вітер північно-західний, рвучкий, зі штормовими поривами до 15-20 м/с.

“Чому так? Бо Україна зараз розташовується між антициклоном на заході та циклоном на сході. Протистояння цих двох полярних атмосферних утворень, із високим атмосферним фронтом та низьким атмосферним тиском, і створює умови для посилення вітру”.

Щодо опадів, то дощі – місцями з грозами – очікують вночі на півдні, заході та півночі, а вдень – на півночі, Волині, Рівненщині та Харківщині. У решті регіонів – без опадів.

У Києві завтра дощі, ймовірні грози. Вітер північно-західний із сильними штормовими поривами. Температура повіря +16…+18 градусів.

Синоптикиня попередила, що схожі погодні умови очікуються і в суботу, 21 червня, але вже у неділю потеплішає.

Уночі 12 липня російські окупаційні війська масовано вдарили по українських містах ракетами і безпілотниками.

Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.

Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.

Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.

У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.