До України повернули вісьмох депортованих дітей

Джерело: Дмитро Лубінець у Facebook

Сьогодні, 6 грудня, до України вдалося повернути вісьмох депортованих українських дітей, які знову возз’єднаються з родинами.

“Сьогодні, у День Святого Миколая, команда нашого Офісу зустрічає чотирьох дівчаток та чотирьох хлопців на рідній українській землі”, – повідомив Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець.

Він також зазначив, що це вдалося зробити завдяки спільній роботі із державою Катар, яка вже вдруге долучається до процесу повернення депортованих дітей і тих, які опинилися на ТОТ.

“Для нашої держави важлива кожна наша дитина, тож і повернення відбуваються як із РФ, так і з ТОТ”, – наголосив Лубінець.

Вік повернутих дітей –від 8 до 18 років.

“Їхній шлях повернення традиційно напрацьовувала наша команда спільно з іншими органами державної влади в межах реалізації затвердженого плану дій президента України Bring Kids Back UA. Висловлюю вдячність ЮНІСЕФ, посольству України в Білорусі, БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема співзасновниці Маріам Ламберт та адміністрації ДПСУ”, – резюмував Дмитро Лубінець.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.