До України приїхала перша броньована автівка швидкої допомоги за кошти United24

Джерело: United24

До України приїхала перша броньована машина швидкої допомоги, котру  придбано за кошти ініціативи United24. Загалом закуплено 13 подібних автівок.

Цей автомобіль має високу прохідність. Його вироблено в Канаді, а броня відповідає балістичним стандартам NATO (STANAG 4569 рівня II).

“Авто незамінне на тих ділянках фронту, де відбуваються найінтенсивніші обстріли”, – зазначено в повідомленні.

Фото: UNITED24

У пресслужбі Міністерства охорони здоров’я додали, що загальна вартість автівки становить 9 532 000 гривень, а всіх – 124 млн грн.

Однією з характеристик автівки є те, що шини можуть їхати спущеними. У випадку втрати тиску завдяки спеціальній конструкції швидкість варіюється від 50 до 150 км на год.

“На практиці у нашій реальності це означає: якщо шина проб’ється осколком, “швидка” не стане посеред поля під обстрілами. Крім того, ці авто повнопривідні – можуть їздити польовими, розбитими війною дорогами”, – зауважили у МОЗ.

Фото: UNITED24

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.