До України приїхала перша броньована автівка швидкої допомоги за кошти United24

Джерело: United24

До України приїхала перша броньована машина швидкої допомоги, котру  придбано за кошти ініціативи United24. Загалом закуплено 13 подібних автівок.

Цей автомобіль має високу прохідність. Його вироблено в Канаді, а броня відповідає балістичним стандартам NATO (STANAG 4569 рівня II).

“Авто незамінне на тих ділянках фронту, де відбуваються найінтенсивніші обстріли”, – зазначено в повідомленні.

Фото: UNITED24

У пресслужбі Міністерства охорони здоров’я додали, що загальна вартість автівки становить 9 532 000 гривень, а всіх – 124 млн грн.

Однією з характеристик автівки є те, що шини можуть їхати спущеними. У випадку втрати тиску завдяки спеціальній конструкції швидкість варіюється від 50 до 150 км на год.

“На практиці у нашій реальності це означає: якщо шина проб’ється осколком, “швидка” не стане посеред поля під обстрілами. Крім того, ці авто повнопривідні – можуть їздити польовими, розбитими війною дорогами”, – зауважили у МОЗ.

Фото: UNITED24

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.