Додаток Duolingo видалив контент, що стосується ЛГБТ, через заяви РФ про «екстремізм»

Джерело: CNN

Duolingo, популярний додаток для вивчення мов, видалив матеріали, що стосуються ЛГБТ, у своєму додатку для російських користувачів. Це сталося після попередження російського регулятора зв’язку, який класифікував контент як “екстремізм”.

Минулого року Росія розширила обмеження на популяризацію того, що вона вважає ЛГБТ-пропагандою. Рішення стало частиною загального придушення прав ЛГБТ, яке президент Володимир Путін намагався зобразити як доказ морального занепаду в західних країнах.

Представник Duolingo заявив, що компанія підтримує права ЛГБТ та вірить в нормалізацію їх представлення. Проте, він підтвердив, що місцеве законодавство обмежує розміщення певного контенту у Росії, і компанія дотримується цих обмежень.

У результаті Duolingo видалила зі свого додатка матеріали, що стосуються нетрадиційних сексуальних стосунків, відповідно до вимог російського регулятора.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.